Local Pinboard
Buy & Sell
קניה קבוצתית של ציליה לים אותנטיק
שלום רב, אני מארגן קבוצה. נא לרשום לי את המייל שלכם. ברגע שאקבל קוד אשלח לכם למייל. הוא יהיה תקף לזמן קצר.
Posted By Gadi Cohen
3 years ago
Around Arlozorov St 88, Tel Aviv-Yafo, Israel
Oren Goldin orengoldin@gmail.com מעוניין לקנות 2
18 May 2016 at 18:28
 
 
Gadi Cohen סבבה. אעדכן כשאקבל קוד
18 May 2016 at 18:40
 
 
Benny Roda Benny.roda@gmail.com
19 May 2016 at 14:59
 
 
Koburika Burika Shmuel מעוניינת גם לקנות tiff_nahom@hotmail.com
21 May 2016 at 15:38
 
 
Israel Abramovich Israel Abramovich - anatsorin1728@gmail.com - מעוניין לקנות ציליה XL -
24 May 2016 at 15:26
 
 
שגית ששון sagit369@gmail.com
ציליה לארבעה אנשים. תודה
24 May 2016 at 15:43
 
 
Merav Rozenfeld מעוניינת בציליה אקסטרה לארג. תודה
meravmolad@gmail.com
25 May 2016 at 05:42
 
 
מיכה לוין מיכה - צילייה xl.
ml.yamarm@gmail.com
25 May 2016 at 20:39
 
 
Tal Agam tal_agam@yahoo.com
26 May 2016 at 14:57
 
 
Asaf Benyehuda מעוניין בציליה L או XL, אסף acetrip3@gmail.com
26 May 2016 at 20:26
 
 
Gadi Cohen כמו שכתבתי באתר, יצרתי קבוצת רכישה.
עשרים אחוז הנחה על המוצר ועל המשלוח.
שלחתי את המידע גם מייל למי שענה לי
הקבוצה פתוחה עד שבת בלילה אז מהרו להזמין.
פשוט להיכנס לאתר ולהכניס את הקוד -
theoriginalsunshade1
תזמינו מה שבא לכם וכמה שבא לכם.
תהנו, מוזמנים להעביר לחברים.
26 May 2016 at 21:41
 
 
שגית ששון תודה רבה :-)
27 May 2016 at 03:54
 
 
Ofer Witkon יש עוד??
3 Jun 2016 at 07:01
 
 
Gadi Cohen מתחיל לארגן עוד קבוצה. שלח לי מייל עם הפרטים שלך
3 Jun 2016 at 07:07
 
 
Ofer Witkon owitkon@gmail.com
thanks!
3 Jun 2016 at 07:11
 
 
Adi Rosenblatt adi3r1@gmail.com
4 Jun 2016 at 12:47
 
 
Gilad Ba מעוניין בצלייה M
giladba19@gmail.com
תודה
5 Jun 2016 at 10:47
 
 
Eyal Sweiry esweiry@gmail.com תודה XL
5 Jun 2016 at 12:59
 
 
Michal Tsoor Michaltsoor@gmail.com
תודה
6 Jun 2016 at 17:50
 
 
Polina Shary מידה M.
nennykids@gmail.com
7 Jun 2016 at 22:33
 
 
Tomer Zigelman מעוניין בצילייה מידה L. tomeryahoo@gmail.com תומר זיגלמן
8 Jun 2016 at 09:54
 
 
Yael Ben Ishay מידה XL byyael66@walla.com
8 Jun 2016 at 20:11
 
 
Noi Raijman Noiraijman1@gmail.com
נוי רייכמן
מידה M
12 Jun 2016 at 08:00
 
 
Noam Rahi נועם רחי
מידה xl
Noamrahi@gmail.com
תודה רבה
12 Jun 2016 at 18:23
 
 
Gadi Cohen וקר טוב
כמו שהבטחתי ארגנתי לנו קוד הנחה לקבוצת הרכישה. יש לנו עשרים אחוז הנחה על כל המוצרים.
אתם יכולים להזמין איזה מוצר שבא לכם וכמה שבא לכם. יש גם עשרים אחוז על המשלוח.
יש להכניס הזמנה וללחוץ על קוד הנחה ולרשום -
summerotentik20p
הקוד בתוקף עד רביעי ה15 לחודש בחצות. מהרו להזמין.
מוזמנים להעביר את המייל לעוד חברים.
14 Jun 2016 at 07:22
 
 
Inbal Elmalech היי אפשר להצטרף? מעוניינת בצילייה M
inbal.elmalech@gmail.com
14 Jun 2016 at 17:48
 
 
קרן עמר מעוניינת kerena@mvs.co.il
19 Jun 2016 at 05:35
 
 
Liat Berry אשמח לקנות יצליח הל 4 אנשים liatberry1@gmail.com
19 Jun 2016 at 11:41
 
 
Or Mintz עדין רלוונטי?
19 Jun 2016 at 19:54
 
 
Vered Melamed vered_ml@walla.com
30 Jun 2016 at 06:07
 
 
קרן עמר Kerena@mvd.co.il
1 Jul 2016 at 19:16
 
 
Erel Manor מידה XL gmanor18@gmail.com
2 Jul 2016 at 19:26
 
 
מור דביר יש קבוצה חדשה?
8 Jul 2016 at 15:48
 
 
Gadi Cohen שלום, סיימתי לארגן שתי קבוצות. אני לא מארגן עוד קבוצה. ראיתי בתגובות למעלה שיש מישהו שמקים קבוצה חדשה. נא לפנות אליו
10 Jul 2016 at 12:25
 
 
29 Jul 2016 at 17:23
 
 
Nati Bichler האם מישהו יודע על עוד קבוצות רכישה?
מעונין באותנטיק XL
4 Aug 2016 at 12:28
 
 
שרה בן עמי אם זה עדיין רלוונטי אשמח ... saraasiag1@gmail.com
15 Aug 2016 at 21:49
 
 
PublicPrivate
Post
Facebook Twitter Pinterest Gmail Email Addthis << Go Back to PostAround.Me